Nyílt nap külföldi hallgatóknak

2018. február 26., 11:33

Először adott otthont az Ifjúság úti TTK-BTK aula a külföldi hallgatóknak szóló nyílt napnak február 22-én.

A PTE Nemzetközi Oktatási Központ nyelvi előkészítős hallgatói számára szervezett közös nyílt napot a Természettudományi és a Bölcsészettudományi Kar. A világ minden tájáról érkező, 50-60 külföldi hallgatót az intézeti standoknál a kar angol nyelvű képzésein tanuló hallgatók illetve a képzésben oktató kollégák várták. A Földrajzi és Földtudományi Intézet külön erre az alkalomra készített terepasztala nagy sikert aratott.

Reméljük sikerült felkelteni az érdeklődést karunk angol nyelvű képzései iránt, és a látogatók közül többen választják majd PTE TTK-t tanulmányaik színhelyéül a jövőben.