Kollégáink elismerése a Pedagógusnapi Ünnepi Szenátusi Ülésen

2018. május 29., 15:17

A Pécsi Tudományegyetem 2018. május 26. napján tartotta Pedagógusnapi és Díszoklevél Átadó Ünnepi Szenátusi Ülését, melynek keretében egyetemi kitüntetések és elismerések, valamint arany-, gyémánt- és vasoklevelek átadására került sor.

Dr. Almási Gábor

A Pécsi Tudományegyetem rektora Arany Katedra Díjat adományoz azoknak, akik kiemelkedő oktató-nevelő munkát végeznek és jelentős eredményeket érnek el a tehetséggondozás területén. Karunkról az idei évben dr. Almási Gábor egyetemi docens, a Fizikai Intézet igazgatója kapta az elismerést.

Dr. Gimesi László

A Pécsi Tudományegyetem Rektora a szervezeti egységek vezetőinek javaslatára az egyetem érdekében kifejtett eredményes és tartósan magas színvonalú munkavégzése, lelkiismeretes munkája elismeréseképpen rektori dicséretben részesítette dr. Gimesi Lászlót, a Matematikai és Informatikai Intézet adjunktusát és Zag Gábort, a Természettudományi Kar Dékáni Hivatalának vezetőjét.

Zag Gábor

A kitüntetésekhez ezúton is gratulálunk!

Az UNIV TV beszámolója az eseményről: