Elek Ilona Emlékérmet kapott Prisztóka Gyöngyvér

2017. december 7., 12:15

A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség Elek Ilona Emlékérmet adományozott Dr. Prisztóka Gyöngyvérnek, a Sporttudományi és Testnevelési Intézet egyetemi docensének, az egyetemi sport támogatásáért végzett fáradhatatlan munkája elismeréseként.

A kitüntetés az "Év Egyetemi Sportolója" hagyományos díjátadó ünnepségen került átadásra, ahol az év legeredményesebb egyetemista sportolóit is díjazták.

Az "Év Egyetemi Sportolója" díjat azok az egyetemi, főiskolai sportolók vehették át, akik a 2017-es évben felnőtt világbajnokságon aranyérmet szereztek, a Siketlimpián arany-, ezüst- vagy bronzéremmel tértek haza, illetve az Európai Egyetemek Bajnokságán és az Universiadén az első három helyen végeztek.

"Év Egyetemi Sportolója" díjat kapott hallgatóink:

• Kiszli Vanda (párja: Mihalik Sára (SZIE), Felnőtt Világbajnokság aranyérem - Kajak-kenu maraton
  • Boros Bence - Európai Egyetemek Bajnoksága ezüstérem - judo
  • Berta Dániel – Universiade ezüstérem - férfi párbajtőr csapat

Gratulálunk a Sporttudományi Intézet munkatárásának és hallgatóinak!