Diplomaátadó Ünnepély - 2018. július 14.

2018. június 14., 9:59

A Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kara sok szeretettel meghívja végzett hallgatóit és hozzátartozóikat a 2018. július 14-én tartandó diplomaátadó ünnepélyünkre.

Az ünnepségek időpontjai: 2018. július 14. (szombat) 10 és 13 óra (szükség esetén 16 óra).

Az ünnepség helye: PTE KPVK (FEEK) Aula (Pécs, Szántó K. J. u. 1.)

A hallgató által az ünnepségre meghívott vendégek számát a kar nem korlátozza, természetes korlátot csak az Aula befogadóképessége szab. Javasolt meghívottak száma 4 fő.

Kérjük tájékoztassák a vendégeket, hozzátartozókat, hogy nem tudunk minden vendégnek ülőhelyet biztosítani! Számukra fenntartott helyek a hallgatók számára biztosított ülőhelyek mögötti széksorok és a karzat. Az ünnepségre felkészülés ideje alatt a hozzátartozók, vendégek a földszinti folyosón várakozhatnak.

Dohányozni – a törvényi szabályozás értelmében – az egyetem területén, illetve annak 5 m-es körzetében tilos!

Az ünnepség alatt rendezői feladatot ellátó hallgatóink vigyázzák az ünnepség rendjét, segítik, irányítják a megjelentek mozgását. Az ünnepségen hivatalos fotós készít fényképeket, amelyeket később feltöltünk a kar honlapjára és onnan szabadon letölthetők lesznek.